Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Охорона складів

Друк PDF

Послуга охорони складів, пропонована приватним охоронним підприємством "Призма" Горностай, має ряд відмінностей від охорони інших нежитлових об'єктів. Вона передбачає виконання комплексу заходів, спрямованих на забезпечення цілісності значної кількості матеріальних цінностей на великій території. Успішне вирішення цього завдання стає можливим завдяки застосуванню особливих технічних засобів і методів охорони.

Організація охорони складів починається з детального вивчення об'єкта. Визначаються його найбільш уразливі місця, здійснюється підбір оптимального технічного оснащення, при необхідності встановлюються контрольно-пропускні пункти, призначені для запобігання несанкціонованих проникнень на територію складу. Слід зазначити, що перелік технічних засобів, а також методів, які можуть бути використані для охорони складських приміщень, досить великий і включає в себе різноманітні системи обмеження доступу і охорони периметра, ведення патрулювання. Говорячи про технічні засоби охорони, не можна не відзначити особливу важливість систем відеоспостереження, які здатні надати істотну допомогу в запобіганні розкрадання і псування майна. Такі системи дозволяють вести спостереження як за відвідувачами складського приміщення, так і за працюючими в ньому співробітниками: статистика (зокрема, по м. Київу) показує, що винними в розкраданні нерідко виявляються саме вони.

На початковому етапі взаємодії "Призма" із замовником, потребують такої послуги, як охорона складів, розробляється, узгоджується і затверджується режим роботи співробітників охорони на об'єкті. До відома клієнта доводяться рекомендації, що стосуються безпеки складського приміщення; підкреслимо, що їх дотримання здатне істотно полегшити роботу співробітників охорони.

У рамках договору про надання послуг охорони приватне охоронне підприємство, приймаючи на себе відповідальність за забезпечення збереження матеріальних цінностей, що зберігаються на складі, виконує наступні дії:

- Патрулювання складської території;

- Огляд підвальних і горищних приміщень будівель;

- Організація, охорони контрольно-пропускного режиму і відеоспостереження.

На сьогоднішній день співпраця з надійним професійним агентством щодо забезпечення охоронних послуг для всіх без винятку підприємств є однією зі складових загального комерційного успіху компанії. Приватне охоронне підприємство "Призма" (Горностай) має в своєму розпорядженні ресурси для якісного оснащення та захисту будь-якого об'єкту і забезпечить повну безпеку вашого підприємства від будь-яких посягань з боку третіх осіб.

Последние статьи

Охоронні системи для заміського будинку У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важлив... Read more
Підстави і тактика роботи охорони з перевірки покупців В ході практичної діяльності, співробітники служби безпеки торгових підприємств дуже часто стикаються з необхідністю перевірити підозрілих... Read more
Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны Переваги фізичної охорони Переваги приватного охоронного підприємства Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в ц... Read more