Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Друк PDF

Професійна організація охорони будинку, квартири або котеджу.

Сьогодні питання безпеки стоїть як не можна більш гостро - зростаюча криміногенна ситуація змушує власника застосовувати різні технічні засоби для організації охорони свого будинку, такі як сигналізація, відеоспостереження, система замків.

Але, незважаючи на розвиток технологій, одним з найбільш ефективних методів запобігання будь-яких зазіхань на власність продовжує залишатися фізична охорона.

Приватне охоронне підприємство "Призма" (Горностай) вигідно відрізняється від аналогічних на ринку організації охорони об'єктів завдяки професіоналізму співробітників і ретельному комплексному підходу до процесу організації охорони котеджів, приватних будинків або квартир.

Кваліфікована організація охорони - запорука вашої безпеки

Сучасна охорона включає в себе ряд заходів, спрямованих на застосування охоронних інженерних систем поряд з постійним чергуванням охоронців. Для захисту вашого будинку буде непогано встановити системи сигналізації за охорону будинку. Однак крім інженерних пристроїв організація охорони вимагає ретельного підбору персоналу.У "Призмі" працюють тільки кваліфіковані і підготовлені співробітники, які пройшли курс навчання і тренування з охорони приватних будинків і квартир.

Висока дисципліна і відмінний рівень майстерності поряд з оперативним реагуванням дозволяють нашим співробітникам організовувати і підтримувати на охоронюваному об'єкті необхідний порядок, перешкоджаючи несанкціонованому проникненню в житловий об'єкт.

Наші охоронці відповідають за своєчасність передачі оперативної інформації, а також за прийняття екстрених заходів з охорони заміських будинків або квартир.За допомогою засобів радіозв'язку забезпечується цілодобове взаємодія співробітників "Призми", які здійснюють охорону будинку, з оперативним черговим. Регулярно охоронці доповідають на централізований пост про стан порядку на об'єкті, що охороняється і негайно - в разі виявлення будь-яких порушень - для прийняття оперативних заходів з організації охорони будинку.

Охорона квартири, охорона будинку та охорона котеджів співробітниками "Призми": у чому переваги?

Не викликає сумніву, що ніякі інженерні системи або камери стеження не замінять повністю охоронців, що працюють на місці. Помилково вважати, що системи спостереження та інші технічні засоби здатні самостійно в автономному режимі забезпечити безпеку об'єкта - техніка покликана лише полегшити завдання людини, створити для нього простір оперативних дій. Кваліфіковані фахівці "Горностаю" беруть на себе всі проблеми щодо організації охорони вашої житлової власності, не доставляючи замовнику жодного клопоту, з нами ви забудете про труднощі і проблеми з організації охорони свого житла.
Багатий досвід роботи з охорони дачного будинку, охорони котеджів, охороні приватних будинків і квартир, а також професійний підхід і висока ступінь контролю дозволяють нам гарантувати максимальний рівень спокою для вас і збереження вашого майна. Наші кваліфіковані співробітники стануть надійним захистом від будь-яких небезпек, що загрожують вашій власності. Охорона будинку, квартири або охорона котеджів - наша спеціалізація! На відміну від представників силових структур ми не пов'язані будь-якими державними нормативами або типовими формами. Наша спеціалізація - охорона будинку, з нами ви можете організувати її на паритетних засадах: ми враховуємо всі побажання клієнта і прагнемо реалізувати їх при мінімальних фінансових витратах.

До нас нерідко звертаються мешканці багатоквартирних будинків для забезпечення організації охорони під'їздів. Ми здійснюємо такий вид роботи на високому професійному рівні, адже охорона будинку охорона котеджів і приватних будинків - це «наш хліб». Співробітники приватного охоронного підприємства "Призма", спеціалізація яких - охорона котеджів і приватних будинків, докладуть максимум зусиль, забезпечуючи цілодобове пильне чергування і негайне оперативне реагування, для того щоб надати вам максимальний рівень надійності, безпеки і комфорту.
Детальну інформацію про послуги (охорона будинку, заміської дачі або охорона котеджів), а також розцінки на ці послуги ви зможете дізнатися на сторінках нашого сайту. Також ви можете зателефонувати нашим фахівцям за вказаними телефонами і отримати безкоштовну вичерпну консультацію з питань організації служби охорони вашого житла.

Ми раді довгострокового співробітництва як з організаціями, так і з приватними особами.

Будьте впевнені - на варті вашої безпеки будуть стояти справжні професіонали!

Последние статьи

Охоронні системи для заміського будинку У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важлив... Read more
Підстави і тактика роботи охорони з перевірки покупців В ході практичної діяльності, співробітники служби безпеки торгових підприємств дуже часто стикаються з необхідністю перевірити підозрілих... Read more
Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны Переваги фізичної охорони Переваги приватного охоронного підприємства Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в ц... Read more