Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Послуги

Тілоохоронці | Телохранители

Друк PDF

Дуже часто трапляється так, що конкретній людині потрібна допомога у вигляді особистої охорони. Послуга - особиста охорона є візитною карткою нашого ПП. Багатий досвід і найвищий професіоналізм наших співробітників особистої охорони неодноразово відзначалися нашими клієнтами. Охоронець ПП "Призма" (Горностай) - це не просто охоронець, це професіонал високого класу, що пройшов спеціальну підготовку і має багатий досвід роботи в особистій охороні.

Професійні охоронці - це не здоровенні хлопці, чиє основне завдання - прокладання шлях через натовп. Більшість охоронців освічені й начитані люди, красиві і елегантні, що відмінно вписуються в рамки будь-якого заходу. Професійні охоронці, буквально випромінюють упевненість і спокій не тільки демонструють готовність запобігти нападу, але і підкреслюють високий статус свого наймача. Щоб не привертати особливої уваги до об'єкту, що охороняється охоронці не повинні вести себе зухвало, а навпаки злитися із загальною атмосферою. Але в той же час вони не втрачають пильності і проробляють насправді величезну роботу, спостерігаючи за підозрілими людьми, за відкритими вікнами, за горищами і підвальними прорізами, за машинами і різними підозрілими предметами.

Тілоохоронець- людина з нестандартним сприйняттям дійсності. Будь-яка подія, факт, найменша зміна економічної, соціальної, психологічної обстановки навколо особи, що охороняється він оцінює в першу чергу за допомогою критерію "небезпека-безпека" з точки зору загрози життю і здоров'ю клієнта.

ПП "Призма" пропонує висококваліфікованих професійних охоронців для охорони клієнтів та членів їх сімей, у тому числі в поїздках, відрядженнях і місцях відпочинку, як на постійній, так і тимчасовій основі.

 
Друк PDF

Професійна організація охорони будинку, квартири або котеджу.

Сьогодні питання безпеки стоїть як не можна більш гостро - зростаюча криміногенна ситуація змушує власника застосовувати різні технічні засоби для організації охорони свого будинку, такі як сигналізація, відеоспостереження, система замків.

Але, незважаючи на розвиток технологій, одним з найбільш ефективних методів запобігання будь-яких зазіхань на власність продовжує залишатися фізична охорона.

Приватне охоронне підприємство "Призма" (Горностай) вигідно відрізняється від аналогічних на ринку організації охорони об'єктів завдяки професіоналізму співробітників і ретельному комплексному підходу до процесу організації охорони котеджів, приватних будинків або квартир.

Кваліфікована організація охорони - запорука вашої безпеки

Сучасна охорона включає в себе ряд заходів, спрямованих на застосування охоронних інженерних систем поряд з постійним чергуванням охоронців. Для захисту вашого будинку буде непогано встановити системи сигналізації за охорону будинку. Однак крім інженерних пристроїв організація охорони вимагає ретельного підбору персоналу.У "Призмі" працюють тільки кваліфіковані і підготовлені співробітники, які пройшли курс навчання і тренування з охорони приватних будинків і квартир.

Висока дисципліна і відмінний рівень майстерності поряд з оперативним реагуванням дозволяють нашим співробітникам організовувати і підтримувати на охоронюваному об'єкті необхідний порядок, перешкоджаючи несанкціонованому проникненню в житловий об'єкт.

Наші охоронці відповідають за своєчасність передачі оперативної інформації, а також за прийняття екстрених заходів з охорони заміських будинків або квартир.За допомогою засобів радіозв'язку забезпечується цілодобове взаємодія співробітників "Призми", які здійснюють охорону будинку, з оперативним черговим. Регулярно охоронці доповідають на централізований пост про стан порядку на об'єкті, що охороняється і негайно - в разі виявлення будь-яких порушень - для прийняття оперативних заходів з організації охорони будинку.

Охорона квартири, охорона будинку та охорона котеджів співробітниками "Призми": у чому переваги?

Не викликає сумніву, що ніякі інженерні системи або камери стеження не замінять повністю охоронців, що працюють на місці. Помилково вважати, що системи спостереження та інші технічні засоби здатні самостійно в автономному режимі забезпечити безпеку об'єкта - техніка покликана лише полегшити завдання людини, створити для нього простір оперативних дій. Кваліфіковані фахівці "Горностаю" беруть на себе всі проблеми щодо організації охорони вашої житлової власності, не доставляючи замовнику жодного клопоту, з нами ви забудете про труднощі і проблеми з організації охорони свого житла.
Багатий досвід роботи з охорони дачного будинку, охорони котеджів, охороні приватних будинків і квартир, а також професійний підхід і висока ступінь контролю дозволяють нам гарантувати максимальний рівень спокою для вас і збереження вашого майна. Наші кваліфіковані співробітники стануть надійним захистом від будь-яких небезпек, що загрожують вашій власності. Охорона будинку, квартири або охорона котеджів - наша спеціалізація! На відміну від представників силових структур ми не пов'язані будь-якими державними нормативами або типовими формами. Наша спеціалізація - охорона будинку, з нами ви можете організувати її на паритетних засадах: ми враховуємо всі побажання клієнта і прагнемо реалізувати їх при мінімальних фінансових витратах.

До нас нерідко звертаються мешканці багатоквартирних будинків для забезпечення організації охорони під'їздів. Ми здійснюємо такий вид роботи на високому професійному рівні, адже охорона будинку охорона котеджів і приватних будинків - це «наш хліб». Співробітники приватного охоронного підприємства "Призма", спеціалізація яких - охорона котеджів і приватних будинків, докладуть максимум зусиль, забезпечуючи цілодобове пильне чергування і негайне оперативне реагування, для того щоб надати вам максимальний рівень надійності, безпеки і комфорту.
Детальну інформацію про послуги (охорона будинку, заміської дачі або охорона котеджів), а також розцінки на ці послуги ви зможете дізнатися на сторінках нашого сайту. Також ви можете зателефонувати нашим фахівцям за вказаними телефонами і отримати безкоштовну вичерпну консультацію з питань організації служби охорони вашого житла.

Ми раді довгострокового співробітництва як з організаціями, так і з приватними особами.

Будьте впевнені - на варті вашої безпеки будуть стояти справжні професіонали!

 

Охорона будівельних об'єктів | Охрана строительных объектов

Друк PDF

Будь-який будівельний об'єкт: промисловий, транспортний, житлово - цивільний, гідротехнічний і т.д. для свого успішного будівництва і функціонування потребує надійної охорони.Будівельні комплекси часто піддаються актам вандалізму, розкраданню, і, підступам недобросовісних конкурентів. Наша робота - зменшити ймовірність виникнення таких ситуацій на 100%. Допомогти Вам організувати будівництво, безпеку співробітників, зберегти матеріальні цінності, і закінчити будівництво у встановлений термін."Призма" - ми повністю забезпечимо Ваш будівельний об'єкт!

Комплекс основних завдань, що вирішуються при охороні будівельних об'єктів:

  • Розробка ефективної системи охорони, в залежності від особливостей об'єкта
  • Забезпечення збереження матеріальних цінностей, будівельного матеріалу і будівельної техніки що використовується
  • Повний огляд об'єкта, включаючи підсобні приміщення та прилеглу територію
  • Розробка ефективної системи відео спостереження, постійний моніторинг об'єкту
  • Організація контрольно - пропускного режиму
  • Запобігання будь-яких несанкціонованих проникнень на територію будівельного об'єкта
  • Припинення актів вандалізму
  • Антитерористична діяльність
  • Забезпечення безпеки співробітників будівельного об'єкта

Ми готові забезпечити довготривалу співпрацю на вигідних для Вас умовах.

 

Охорона магазину

Друк PDF

Один з напрямків діяльності приватного охоронного підприємства "Призма" (Горностай)- охорона магазинів. Ця послуга є в наші дні досить актуальною, що цілком зрозуміло: загальний розвиток економіки викликає збільшення кількості торгових підприємств, що представляють собою спокуса для зловмисників. Особливо явно ця тенденція простежується у великих містах - зокрема, у Києві, Львові, Харкові, Одесі....

Статистичні дані свідчать: щорічно в магазинах відбувається колосальна кількість крадіжок. Їх запобігання - завдання професійних охоронних підприємств. Горностай, володіючи великим досвідом у справі охорони торговельних об'єктів, пропонує своїм клієнтам комплексний підхід до вирішення цього питання.

Охорона підприємств торгівлі відрізняється певною специфікою, що ускладнює роботу по забезпеченню безпеки персоналу і збереження матеріальних цінностей. Співробітникам охоронного підприємства в даному випадку доводиться відслідковувати поведінку не тільки покупців, але і персоналу - нерідко в крадіжці викривається співробітники організації. Організація охорони магазину без урахування цієї обставини неминуче призведе до відчутного зниження її ефективності та збільшення збитків.

Технічні засоби, що використовуються для охорони магазинів, істотно різняться залежно від того, яка продукція представлена на підприємстві торгівлі, яка площа торгового залу. Невеликі торгові точки, які діють в містах, нерідко обмежуються установкою сигналізації, тривожної кнопки і присутністю одного співробітника служби охорони; великі супермаркети вимагають розгортання складного охоронного комплексу, що складається з безлічі систем (для контролю доступу та роботи на касах, відеоспостереження, захисту від крадіжок і ряду інших).

Не стане перебільшенням твердження про те, що організація професійної охорони є однією з пріоритетних завдань керівника торговельного підприємства. Її успішне вирішення стає можливим за участю приватного охоронного підприємства"Призма", діяльність якої поєднує в собі великий досвід з перевагами останніх технічних розробок у сфері охоронної діяльності.

 

Охорона складів

Друк PDF

Послуга охорони складів, пропонована приватним охоронним підприємством "Призма" Горностай, має ряд відмінностей від охорони інших нежитлових об'єктів. Вона передбачає виконання комплексу заходів, спрямованих на забезпечення цілісності значної кількості матеріальних цінностей на великій території. Успішне вирішення цього завдання стає можливим завдяки застосуванню особливих технічних засобів і методів охорони.

Організація охорони складів починається з детального вивчення об'єкта. Визначаються його найбільш уразливі місця, здійснюється підбір оптимального технічного оснащення, при необхідності встановлюються контрольно-пропускні пункти, призначені для запобігання несанкціонованих проникнень на територію складу. Слід зазначити, що перелік технічних засобів, а також методів, які можуть бути використані для охорони складських приміщень, досить великий і включає в себе різноманітні системи обмеження доступу і охорони периметра, ведення патрулювання. Говорячи про технічні засоби охорони, не можна не відзначити особливу важливість систем відеоспостереження, які здатні надати істотну допомогу в запобіганні розкрадання і псування майна. Такі системи дозволяють вести спостереження як за відвідувачами складського приміщення, так і за працюючими в ньому співробітниками: статистика (зокрема, по м. Київу) показує, що винними в розкраданні нерідко виявляються саме вони.

На початковому етапі взаємодії "Призма" із замовником, потребують такої послуги, як охорона складів, розробляється, узгоджується і затверджується режим роботи співробітників охорони на об'єкті. До відома клієнта доводяться рекомендації, що стосуються безпеки складського приміщення; підкреслимо, що їх дотримання здатне істотно полегшити роботу співробітників охорони.

У рамках договору про надання послуг охорони приватне охоронне підприємство, приймаючи на себе відповідальність за забезпечення збереження матеріальних цінностей, що зберігаються на складі, виконує наступні дії:

- Патрулювання складської території;

- Огляд підвальних і горищних приміщень будівель;

- Організація, охорони контрольно-пропускного режиму і відеоспостереження.

На сьогоднішній день співпраця з надійним професійним агентством щодо забезпечення охоронних послуг для всіх без винятку підприємств є однією зі складових загального комерційного успіху компанії. Приватне охоронне підприємство "Призма" (Горностай) має в своєму розпорядженні ресурси для якісного оснащення та захисту будь-якого об'єкту і забезпечить повну безпеку вашого підприємства від будь-яких посягань з боку третіх осіб.

 

Сторінка 1 з 2

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Последние статьи

Охоронні системи для заміського будинку У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важлив... Read more
Підстави і тактика роботи охорони з перевірки покупців В ході практичної діяльності, співробітники служби безпеки торгових підприємств дуже часто стикаються з необхідністю перевірити підозрілих... Read more
Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны Переваги фізичної охорони Переваги приватного охоронного підприємства Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в ц... Read more