Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Фізична охорона

Друк PDF

Фізична охорона

img

Комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки функціонування об'єкта, збереження його матеріального майна, захист життя і здоров'я його персоналу.

Комплексна охорона включає в себе заходи, засновані на високому рівні професійної підготовки співробітників, постійних тренуваннях з відпрацювання дій у нестандартних та екстремальних ситуаціях. Накопичений досвід дозволяє оперативно і грамотно організувати комплекс заходів будь-якої складності.

Для забезпечення високої якості надаваних послуг нашим приватним охоронним підприємством розроблена методика перевірок несення служби нашими співробітниками. Реалізована на практиці система цілодобового контролю несення служби співробітників, яка дозволяє гарантувати високу якість надаваних послуг. Крім щоденного контролю з боку безпосереднього керівника підрозділу, робота охоронців перевіряється представниками Департаменту з контролю несення служби. Всі співробітники мають спеціальну підготовку, яка дозволяє прогнозувати виникнення надзвичайних ситуацій та вживати відповідних заходів. В охоронній діяльності ПП «Призма» спирається на використання тільки на співробітників охорони, що одержали спеціальну підготовку. Всі співробітники в обов'язковому порядку здають залік на професійну придатність і проходять випробувальний термін в компанії. Періодично здійснюються перевірки охоронців на придатність до дій в умовах, пов'язаних із застосуванням спеціальних засобів і вогнепальної зброї. Охоронці одягнені у формений одяг встановленого зразка, озброєні службовою зброєю, оснащені апаратурою зв'язку та спеціальними технічними засобами.

У повсякденній діяльності співробітники постійно вдосконалюють свої навички рукопашного бою, стрільби з службової зброї, дії в нестандартних ситуаціях. Наші співробітники мають величезний досвід з охорони перших осіб великих фінансових і промислових підприємств.

Фахівці відділу технічних засобів безпеки професійно розроблять, спроектують та встановлять оптимальну систему охорони та технічного контролю, враховуючи специфіку кожного конкретного об'єкта та побажання нашого замовника.

Последние статьи

Охоронні системи для заміського будинку У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важлив... Read more
Підстави і тактика роботи охорони з перевірки покупців В ході практичної діяльності, співробітники служби безпеки торгових підприємств дуже часто стикаються з необхідністю перевірити підозрілих... Read more
Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны Переваги фізичної охорони Переваги приватного охоронного підприємства Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в ц... Read more