Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Охоронні системи для заміського будинку

Друк PDF

У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важливі речі, як власна безпека і збереження наявного майна. Лише професійно спланована комплексна охоронна система зможе гарантувати вам надійний захист від вторгнення сторонніх осіб. Проектування систем безпеки для заміського житла має ряд специфічних нюансів, відповідно, лише фахівці високої кваліфікації зможуть професійно врахувати всі наявні особливості території і розробити ефективний охоронний комплекс, що відповідає запитам клієнта.

Системи пожежної безпеки

Однією з головних загроз вашої безпеки в заміському котеджі є можливість виникнення спалаху. Найбільш розумним в такій ситуації є оснащення приміщень пожежною сигналізацією та системою пожежогасіння. У зв'язку з невеликими розмірами площ заміських будинків і значної віддаленості об'єкта від пожежної частини для запобігання серйозних наслідків виявляти загоряння необхідно на самій ранній стадії. Економія на системі автоматичного пожежогасіння неприпустима, оскільки від її безперебійної роботи часто залежить життя і здоров'я мешканців котеджу.
Сучасне обладнання має можливість віддаленого інформування власника про спрацювання будь-якого датчика допомогою стільникового телефону, а також підключення до мережі internet, що дозволяє здійснювати управління системою безпеки незалежно від вашого місцезнаходження.

Охорона периметра

Оскільки системи охорони периметра є першою перешкодою на шляху зловмисника, до їх вибору потрібно підходити з усією відповідальністю. Оскільки на заміських ділянках в більшості випадків встановлені паркани і огорожі, виконані за індивідуальними проектами, то застосування типових рішень практично виключено. Також, певні труднощі створюють особливості ландшафту та наявність численних дерев. Однак сучасна техніка здатна успішно виконувати свої функції навіть в найбільш складних умовах. Необхідно лише професійно підібрати датчики проникнення в залежності від матеріалу і дизайну огорожі. Для того, щоб система периметральної охорони діяла максимально ефективно, необхідно заздалегідь передбачити висновок сигналів про вторгнення на пульт служби безпеки. Також слід пам'ятати, що для заміського котеджу потрібно не просто дієва система охорони, але також важливою умовою при її монтажі є збереження естетичності ділянки. У зв'язку з цим, обладнання повинне бути встановлене приховано, непомітно для сторонніх очей, що призводить до істотного подорожчання системи. Змонтована система охорони периметра повинна мати високу ступінь ідентифікації сигналів для запобігання помилкових спрацьовувань, адже для заміських приватних будинків актуально наявність по сусідству великої кількості тварин і птахів, що мають звичку забрідати на охоронювану територію.

Контроль доступу

Для захисту вашого заміського ділянки від небажаних відвідувань розумно використовувати систему контролю та управління доступом. Встановлення відеодомофона дозволить вам відсіювати непотрібних гостей дистанційно, без їх попереднього допуску на територію. Сучасні системи контролю доступу при виявленні сторонніх можуть включати запис гавкоту собак, імітувати присутність людей для відлякування правопорушників.

Рекомендації з проектування системи безпеки

Як рекомендації з проектування охоронного комплексу для заміського будинку або котеджу можна виділити:

- По-перше, необхідно заздалегідь продумати розміщення проводки для датчиків системи охорони периметра та пожежної сигналізації;

- По-друге, потрібно передбачити можливість модернізації встановлених систем в майбутньому;

- По-третє, вибираючи обладнання, зупиняйтеся на системах останнього покоління, їх функціонал значно перевищує попередні аналоги;

- По-четверте, застосування радіо-датчиків обгрунтовано лише у важкодоступних секторах, в інших же випадках доцільніше від них відмовитися, що дозволить значно скоротити витрати на охоронний комплекс;

- По-п'яте, економія на датчиках загоряння неприпустима, їх ефективна робота гарантує безпеку вашого життя та збереження майна;

- По-шосте, застосування складних електронних систем охорони не повинно повністю виключати застосування механічних засобів, таких, як міцні двері та решітки на вікнах, надійні замки. Також не можна нехтувати первинними засобами пожежогасіння: вогнегасниками, зрошувачами т.д.

- І найголовнішим правилом при створенні охоронної системи в приватному будинку є доручення всіх проектувальних і монтажних робіт фахівцям високої категорії. Тільки досвід і висока кваліфікація виконавців гарантують вам надійність функціонування встановлених систем.

Дотримання таких нескладних правил дозволяє створити безпечні умови проживання в заміському будинку для вас і вашої родини.

За матеріалами ЧОО "Кодекс Честі"