Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны

Друк PDF
Переваги фізичної охорони

Переваги приватного охоронного підприємства

Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в центрі будь-якої системи безпеки завжди знаходиться людина. Саме від професіоналізму співробітників охорони багато в чому залежить безпека вашої компанії. Останнім часом існує безліч можливостей зменшити роль людини при охороні об'єктів, однак чи варто недооцінювати досвідо на перевагу технологіями? Пропонуємо розглянути переваги співробітництва компанії з приватним охоронним підприємством.

Способи охорони об'єктів

Приватна охорона або технічні засоби

До технічних засобів найчастіше відносять сигналізацію, «тривожні кнопки», системоу замків, системи відеоспостереження. Безумовно, це відмінні інструменти, які значно полегшують охорону об'єктів. Однак досить часто виникають ситуації, коли система охорони працює справно, але час, за який може приїхати група негайного реагування, виявляється невиправдано довгим. Технічні засоби дозволяють контролювати великі площі, заглядати в самі затишні куточки території, що охороняється, скоротити час проходження людей і автотранспорту через КПП. Але вони не в змозі зупинити порушника, якщо той має наміри проникнути на об'єкт, що охороняється. Тільки охоронець може миттєво зреагувати і присікти протиправні дії. Не варто забувати про те, що в разі виходу з ладу технічних засобів об'єкт, що охороняється ризикує взагалі виявитися незахищеним за відсутності охоронця. Особливо варто відзначити, що на таких об'єктах, як кафе, ресторани, магазини, тільки людина може швидко зреагувати на зароджуваний конфлікт. Звертаючись в приватне охоронне підприємство, ви звертаєтеся, перш за все, до професіоналів, які не просто встановлять системи безпеки, але і забезпечать безперервні чергування співробітників охорони, роблячи захист вашої компанії дійсно надійною.

Приватна охорона або консьєржі, вахтери, контролери

Другим популярним способом охорони об'єктів є створення пропускних пунктів, де зазвичай знаходяться консьєржі, вахтери чи контролери. Як правило, це вже літні люди без спеціальної підготовки, в обов'язки яких входить видача та контроль перепусток. Для низки компаній такий рівень безпеки цілком прийнятний, але чи дыйсно висока надійність таких пропускних систем? Кого може зупинити або відлякати літня людина? Існує маса випадків, коли зловмисникам вдавалося спокійно проходити через будь-яких консьєржів, завдаючи чималої шкоди компанії. У свою чергу підготовлений співробітник приватного охоронного агентства не просто забезпечить контроль перепусток, але й зможе зупинити будь-яке незаконне вторгнення на територію компанії.

Приватна або позавідомча охорона

Третьм способом охорони об'єктів є укладення договору з позавідомчою охороною, яка здійснюється одним з підрозділів МВС. Однак однією з особливостей позавідомчої охорони є наявність типових договорів на надання охоронних послуг, в яких істотні умови договору визначаються не вами. У той час як приватні охоронні підприємства є більш гнучкими при веденні переговорів, що дозволяє досягти взаємовигідних умов співпраці. Приватне охоронне підприємство здатне врахувати ваші запити, створюючи систему охорони індивідуально для вашої компанії.

Фізична охорона об'єктів - це забезпечення безпеки котеджу за допомогою співробітників охорони, що знаходяться безпосередньо на об'єкті, що охороняється. При охороні приватного будинку, виділяється спеціальне приміщення, де співробітник агентства несе чергування. У ході якого, здійснюється патрулювання території домоволодіння, в результаті чого присікаються спроби проникнення третіх осіб, пошкодження майна, контролюється протипожежний стан. Всі співробітники пройшли спеціальну підготовку з охорони житла громадян, оснащені засобами зв'язку, спеціальними засобами, при необхідності зброєю.

Сигналізація, безумовно, полегшила життя, як власникам будинків, так і охоронним структурам. Дійсно зручно: притулив ключ і будинок під охороною. Але не все так однозначно. Паркани, хитромудрі сигналізації ніколи не були перешкодою для зловмисників. А величезні відстані між населеними пунктами, грають недбайливим громадянам тільки на руку. Уявімо ситуацію: зловмисник проник у будинок з сигналізацією, сигнал надійшов на пульт, але поки екіпаж прибув на місце його і слід прохолов. Крім того, жодна сигналізація не захистить Ваше майно від випадкових або навмисних пошкоджень. Наприклад, невідомий на вантажній автомашині серйозно пошкодив паркан Вашого будинку, і навіть якщо паркан був оснащений системою контролю периметра, відшкодувати збиток з винуватця Ви навряд чи зможете тому швидше за все винний не буде знайдений. При наявності ж поста фіз.охрани порушник гарантовано був би затриманий. Та ж ситуація з пожежною сигналізацією, всі її елементи встановлюються всередині будинку, практично не враховується можливість займання зовні. Однак упал сухої трави, лісова пожежа або підпал, можуть стати причиною загоряння будинку, про який сигнал надійде пізніше ніж необхідно. Кожен же пост фіз.охрани оснащений первинними засобами пожежогасіння, для запобігання подібних інцидентів.

Варто зауважити, що фіз.охрана будинку є елементом особистої охорони, таким чином співробітники охорони забезпечують не тільки захист Вашого майна, а й безпека Вас і членів Вашої родини.

Фізична охорона підходить практично для будь-яких об'єктів, де можливе розкрадання майна. Фахівці рекомендують виставляти пост охорони з початком будівництва будинку.

Як тільки вибрали ділянку і поставили паркан - ставте охорону. Причому не важливо, в межах міста Ваш майбутній будинок або далеко від цивілізації. Тільки після виставлення охорони можна завозити будматеріали та інструменти.