Руский Українська Оберіть мову
У Львові:
+38 (067) 291 81 32
Звертайтесь за тел. У Києві:
+38 (097) 441 00 95

ПП "ПРИЗМА"
приватна служба безпеки та охорони

Про нас

Друк PDF

ПП "ПРИЗМА"
Приватна служба безпеки та охорони

Більш десяти років ПП «Призма» надає послуги в сфері забезпечення комплексною безпекою бізнесу і за цей час зарекомендувала себе, як надійна професійна фірма. Право на здійснення діяльності з надання охоронних послуг ПП «Призма» підтверджено черговою ліцензією МВС України серії АБ 114456 від 12.04.2005 року на право надання послуг по охороні підприємств колективної, приватної та державної форм власності. Зазначена ліцензія видана строком на п’ять років і чинна до 01.04.2010 року.

На сьогоднішній день ми маємо регіональні відділення в більшості міст України, центральний офіс у м.Києві. Працюємо на території всієї України.
У своїй діяльності фірма керується :

  • Законом України "Про підприємництво"
  • Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності";
  • Постановою Кабінету міністрів України від 10.08.1993 № 615;
  • Спільним Наказом державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництв і МВС України від 14.12.2004 р. №145/1501;
  • Наказом МВС України від 14.01.1998 р.№ 257.

Приватна служба охорони

Основним своїм завданням вважаємо

За будь-яких умов професійно забезпечити охорону та безпеку об’єктів, збереження матеріальних цінностей, які знаходяться у їх межах, та забезпечення правопорядку на об’єктах, що охороняємо.

ПП “Призма” має підготовлений штат співробітників переважну більшість якого складають колишні офіцери Збройних сил України, МВС та внутрішніх військ, великий практичний досвід, спеціальна та юридична освіта яких є запорукою того, що фірма надає послуги на високому технічному та юридичному рівні і в суворій відповідальності з умовами договору. Фірма набула великий досвід по наданню охоронних послуг підприємствам різноманітної направленості:

  • цукрові та консервні заводи, м’ясокомбінати
  • офіси
  • сільськогосподарські підприємства та угіддя
  • картонно-паперові комбінати, промислові підприємства
  • та інші об’єкти

Потужності і кваліфікації технічного відділу ПП “Призма” дозволяють освоїти будь-які технічні засоби охоронного призначання (охоронна сигналізація, теле-, відео- спостереження, контроль доступу), від встановлення до обслуговування за пільговими тарифами. Для виконання договірних умов , на охоронних об’єктах, весь персонал охорони проходить комплексне медичне та психологічне обстеження, спеціальну перевірку ОВС і відповідають вимогам, установленим ліцензійними умовами до персоналу охорони.

Теоретичною, практичною, юридичною підготовкою персоналу охорони займається спеціалізований відділ професійної підготовки. Його працівники навчають охоронників правилам прийому об’єктів, постів під охорону та здачі їх з-під охорони, діям при пожежі та в інших екстремальних ситуаціях, наданню першої медичної допомоги потерпілим, правилам та обов’язкам охоронників, порядку та правилам застосування спеціальних фізичних засобів, удосконаленням фізичної та психологічної підготовки охоронників.

Для охоронників призначається, випробувальний термін, після проходження якого, проводиться перевірка знань з теоретичних та практичних питань шляхом складання іспиту. Крім цього, проводиться підготовка кадрів для отримання посвідчень на право працювати охоронником по переліку питань, розроблених УДСО при Міністерстві Внутрішніх Справ. Особовий склад, при виконанні своїх обов’язків, користується спеціальними засобами захисту, забезпечений пристроями радіозв’язку, ліхтарями. Персонал охорони забезпечений формою встановленого зразка. Наявність регіональних відділень, а також розширена чисельність особового складу дає можливість періодичного оновлення особового складу на об’єктах , що охороняються, тобто проводити ротацію кожних 2-3 місяці.

З метою підвищення якості несення служби і здійснення контролю, створенні відділи контролю, а також служба безпеки та контролю центрального офісу ПП «Призма», які мають у своєму розпорядженні сучасні технічні та транспортні засоби. Відділ контролю контролює несення служби безпосередньо на об’єктах . Служба безпеки та контролю займається питанням більш поглибленого характеру (зовнішня та внутрішня безпека охороняємого об’єкту). З метою запобігання правопорушень та оперативного вирішення питань з адміністрацією об’єкта на об’єкті постійно знаходиться представник керуючого складу ПП ”Призма” - начальник охорони об’єкту.

Витрати, пов’язані із утриманням начальників охорони, начальників змін та підмінних, із забезпеченням охорони формою одягу, спеціальними засобами захисту, здійснення контролю та організації із забезпечення оперативних заходів, доставкою охорони на об’єкт, здійснюється за рахунок ПП “Призма”

Последние статьи

Охоронні системи для заміського будинку У своєму прагненні до створення найбільш комфортних умов проживання в заміському будинку або котеджі не варто забувати про настільки важлив... Read more
Підстави і тактика роботи охорони з перевірки покупців В ході практичної діяльності, співробітники служби безпеки торгових підприємств дуже часто стикаються з необхідністю перевірити підозрілих... Read more
Переваги фізичної охорони | Преимущества физической охраны Переваги фізичної охорони Переваги приватного охоронного підприємства Вибираючи охоронне підприємство, важливо пам'ятати про те, що в ц... Read more